• Punkt konsultacyjny dla rodziców i dzieci

• Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień uruchamia w ramach projektu "Dobra wieź - na teraz i po epidemii" realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego Punkt Konsultacyjny dla rodziców i dzieci w wieku 10-18 lat. Punkt skierowany jest do rodziców, których dzieci sięgają po alkohol, narkotyki, dopalacze oraz  intensywnie korzystają z nowoczesnych technologii (internet/komputer/ gry/ tablet/komunikatory) oraz do dzieci, które przejawiają w/w zachowania. Działania w ramach projektu skierowane są do mieszkańców województwa małopolskiego. Rejestracja do Punktu możliwa jest codziennie w godz. 8- 15.30 telefonicznie: 796 101 616 . Można także zarejestrować się wysyłając mail: punkt@kstu.pl Zapraszamy do kontaktu. Szczegółowe informacje i ulotki w załączniku.

• Prośba o przekazanie 1% podatku

• Szanowni Państwo,

zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% rocznego podatku na rzecz naszej szkoły.

Aby przekazać 1% należy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) odnaleźć rubrykę zatytułowaną „Wniosek o przekazanie 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego” i w rubryce „Numer KRS” wpisać numer 0000209575. W rubryce obok należy wpisać kwotę odpisu 1%.

Ważne jest, aby w kolejnej rubryce zatytułowanej „Cel szczegółowy 1%”, wpisać SZKOŁA KUKÓW. Bez określenia celu, Państwa darowizna nie będzie nam przekazana.

Z góry dziękujemy za Państwa zrozumieniei ofiarność.

Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Kukowie