• O szkole

•      Nasza szkoła mieści się w pięknym, odnowionym budynku. Nie tak dawno wykonano nową elewację zewnętrzną, pomalowano dach, wymieniono okna i drzwi. Przytulne i czyste klasy sprzyjają zdobywaniu wiedzy. Uczniowie mają do dyspozycji nowoczesną pracownię komputerową, świetnie wyposażoną bibliotekę, bibliotekę multimedialną, salę gimnastyczną oraz dwa boiska; do siatkówki i do piłki nożnej. Uczniowie dojeżdzający spędzają czas w przytulnej świetlicy, wyposażonej w telewizor, DVD oraz wiele gier planszowych.
               W szkole działa stołówka szkolna, gdzie nasza pani kucharka przygotowuje pyszne posiłki. Przedszkolaki mają obszerną i piękną salę, wyposażoną w komputer i wiele zabawek.
               Nasze zdolności możemy rozwijać na zajęciach pozalekcyjnych i kółkach zainteresowań: SKS, kółko komputerowe, kółko artystyczne, kółko językowe i kółko matematyczne. W szkole prężnie działa Samorząd Uczniowski, Spółdzielnia Uczniowska "Grosik", PCK, LOP oraz drużyna zuchowa i harcerska.Nasi uczniowie corocznie biorą udział w wielu konkursach, gdzie zdobywają wiele nagród.
               Samorząd Uczniowski wydaje gazetkę szkolną "Kujon", która cieszy się dużym zainteresowaniem.
          Obecnie w szkole uczy się 70 uczniów i 19 przedszkolaków. Mamy wspaniałych nauczycieli, którzy poświęcają nam wiele czasu i serca.
               Chociaż jesteśmy małą szkołą osiągamy wysokie wyniki w sprawdzianie kl. VI. Nasza szkołą jest przyjazna i   bezpieczna, zdobywamy tu wiedzę ale też świetnie się czujemy.