• rok szkolny 2014/15

• Udział w konkursach

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursach pzredmiotowych organizowanych pzrez Małopolskiego Kuratora Oświaty. W etapach szkolnych konkursów: humanistycznego, matematycznego, przyrodniczego, biblijnego i informatycznego brali udział uczniowie kl. V i VI. Część uczniów uzyskała wynik powyżej 60%, ich prace zostały przesłane do komisji rejonowych. Do etapu rejonowego konkursu informatycznego "Małoposlki Baltie" zakwalifikowała się Julia z kl. VI.

Zdobyliśmy:

• I miejsce w Konkursie Recytatorskim w kategorii kl. I-III i IV-VI - etap gminny
          • II miejsce w OTWP - etap gminny
          • II miejsce BRD - etap gminny
          • II miejsce w Konkursie o Janie Pawle II - etap powiatowy
          • I miejsce w konkursie na plakat ekologiczny "Z energią zmieniamy źródła"
          • III miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym - etap gminny
          • III miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek - etap gminny
          • I i II miejsce w Konkursie na Szopkę Betlejemską - w kategorii rodzinnej i dziecięcej - etap gminny
          • Liczne wyróżnienia w konkursach: Kangur, Fox, Ozdoby Wielkanocnego Stołu.