• Nasze osiągnięcia:

- I miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Świętym Janie Pawle II pod hasłem "Powołani do świętości".

- zakwalifikowanie się ucznia do etapu rejonowego w Małopolskim Konkursie Historycznym

- zakwalifikowanie się ucznia do etapu rejonowego w Małopolskim Konkursie Geograficznym

- zakwalifikowanie się dwóch uczniów do etapu rejonowego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"

- II miejsce Julii Głód w etapie wojewódzkim konkursu plastycznego "Odpoczywaj na wsi", zakwalifikowanie się do etapu ogólnopolskiego.
          - I miejsce Juliana Gibas (awans do kolejnego etapu) oraz II miejsce Kacpra Lasik w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".
          - II miejsce Juliana Gibasa w etapie powiatowym konkursu OTWP
          - II miejsce w turnieju BRD w grupie młodszej (etap gminny)
          - II miejsce w turnieju BRD w grupie starszej (etap gminny)
          - II miejsce w Święcie Zabawki Ludowej w Stryszawie
           - zakwalifikowanie do  finału międzynarodowego konkursu informatycznego Baltie - 2 uczniów (Szymon Lenart i Karol Dyduch) oraz udział w etapie wojewódzkim tych uczniów oraz Wiktora Kachel i Karola Frączka.